کیف چرم مارک جیپ که شب ها رنگ عوض می کند

توت (کیف حمل و نقل) مانند کیف چرم مارک جیپ  یک کیف مستطیلی با دو دسته برای حمل در دست یا روی شانه می باشد.

نام از کلمه توت – حمل کردن گرفته شده است. اولین کت و شلوار توسط برند آمریکایی L.L. Bean در سال 1944، Bean’s Ice Carrier نام داشت و یک کیسه برزنتی بزرگ برای حمل یخ از ماشین به یخچال بود.

کیف‌ها نه تنها در خارج از شهر مفید بودند: در دهه 50، بسیاری از زنان آمریکایی با یک دستمال کاغذی به خرید می‌رفتند.

اولین نسخه مد لباس های کاربردی در سال 1962 ظاهر شد، زمانی که طراح بانی کشین مجموعه کیف های چرمی خود را Cashin Carry Tote ارائه کرد.

در سال 1984، هرمس نسخه لوکس خود را – مدل ذوزنقه ای Birkin به افتخار بازیگر زن جین بیرکین – ایجاد کرد.

خریدار به عنوان “کیف خرید” ترجمه می شود. از نظر شکل، اغلب شبیه یک کیف با دسته های بلند و راحت است. می توان آن را با دست حمل کرد یا روی شانه پوشید.

خریداران از مواد مختلفی ساخته می شوند: بوم، چرم و غیره. خریدار اغلب بست ندارد، قسمت بالایی باز است، دستگیره ها آزادانه به طرفین جدا می شوند تا بتوان خریدها را به سرعت داخل آن قرار داد و نترسید که چیزی جا نیفتد.

– کیسه ای به شکل نرم، با یقه نیم دایره یا تاشو نرم. دارای یک دسته تکی برای حمل روی شانه.

به معنای واقعی کلمه، کیف دوره گردی به عنوان “کیف ولگرد” ترجمه می شود. این نام به دلیل شباهت شکل کیف با کیسه ای که فقرا وسایل خود را در آن حمل می کردند و به چوب می بستند و آویزان می کردند، پدیدار شد.

امروزه مدل کیف در برندهای لوکس یافت می شود و تا مدت ها شبیه کیف یک سرگردان ولگرد نیست.

هوبوها از چرم نرم نرم و جیر ساخته شده اند، بنابراین بسته به محتویات کیف تغییر شکل می دهند. شکل hobo اغلب برای ایجاد ظاهری به سبک قومی استفاده می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.