کیف چرم صنعتی که 200 سال سالم و بدون تغییر ماند

گاهی اوقات کیف چرم صنعتی و یا کیف های غذاخوری گرد با ته صاف و دسته کوتاه تر برای حمل در دست هستند.

این سبک به عنوان یک اکسسوری مد روز و بازیگوش در مجموعه کیف های خانه های مد برتر قرار گرفته است.

کیف Hobo یک سبک کیف دستی است که با شکل معمولی بزرگ و هلالی آن مشخص می شود. حالت شل و ول آن را مشخص می کند و دارای یک بند بلند است که برای پوشیدن روی شانه طراحی شده است.

کیف‌های Hobo از چرم نرم و انعطاف‌پذیر ساخته می‌شوند و در هنگام قرار دادن آن‌ها فلاپ می‌شوند. این اکسسوری مد روز زنانه در اندازه ها و اشکال مختلف دیده می شود.

پوست خام باید تمیز شود و در اسید یا نمک خیس شود تا از تجزیه جلوگیری شود. به نفوذ موادی مانند کرومات و آلدهیدیک به داخل پوست کمک می کند. از مواد ترشی قوی تر برای نگهداری پوست برای چندین ماه استفاده می شود.

پس از ترشی، پوست در دی اکسید گوگرد خیس می شود تا PH آن کاهش یابد. دی اکسید گوگرد یک عامل ترشی زدایی موثر است زیرا با ساختار پروتئینی پوست واکنش نشان می دهد.

این باعث می شود که پوست مقداری قدرت و انعطاف پذیری خود را از دست بدهد. ترشی‌زدایی نیز باعث می‌شود که پوست نرم‌تر و نرم‌تر شود.

این فرآیند الیاف را شل کرد و به پوست اجازه داد تا مواد شیمیایی مختلف برنزه کننده را جذب کند. سولفید سدیم و لیموترش هیدراته معمولاً برای از بین بردن مو و پشم از پوست استفاده می شود.

با افزایش pH، چربی ها به مولکول های کوچک تری تجزیه می شوند. هنگامی که آب وارد پوست می شود، الیاف پوست را متورم می کند و در نتیجه بافت پوست متورم می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.