کیف مارک پرادایی که موجب درگیری شدید بین دو زن در خیابان شد

چرا خانم ها اینقدر کیف مارک پرادا دوست دارند؟ بدون شک مدل های مختلف زیادی وجود دارد که سازندگان هر سال از تغییر آنها لذت می برند.

به همین دلیل است که در Tendance Sac، این راهنمای نام 30 شکل کیف دستی را به شما پیشنهاد می کنیم.

سوال جالبی است، اما مانند بسیاری از سوالات جالب، این سوال نیز پاسخ روشنی ندارد.

کیف‌ها برای برخی آنقدر دیوانه هستند که حتی حاضرند بیش از هزینه‌ای که برای یک ماشین برای داشتن برخی از این کیف‌های طراح هزینه می‌شود، بپردازند. و برای اکثر ما، کیف لوازم جانبی است که نمی توانیم بدون آن کار کنیم.

یک تئوری اشتباه برای عشق به کیف این است که این روحیه رقابتی زنان است که باعث می شود کیفی را بخرند که بهتر و گرانتر از کیف دختر دیگری است.

یک نظریه می گوید که کیف ها به عنصر زیبایی در یک زن و یک پسر جذابیت دارند، آنها زیبایی شناسی هستند! این مقاله را بخوانید تا بیشتر در مورد آن بدانید.

دلیل شما برای خرید کیف هر چه که باشد، زیبایی آن در کنار عملکرد آن، آن را به یک اکسسوری ضروری تبدیل می کند.

به همین دلیل است که شکل های کیف زیادی وجود دارد.

برای هر موقعیتی می توانید شکل کیف دستی متفاوتی داشته باشید. بنابراین، حتی اگر من یک زن رقابتی یا یک زن خاص زیبایی شناسی نباشم، دوست دارم بهترین ها و حتی بیشتر از آن را داشته باشم.

این کیف زنانه با سایز متوسط ​​است که هر دختری باید داشته باشد. این کیفی است که می‌تواند لوازم ضروری را حمل کند و در عین حال سبک خود را حفظ کند.

این یک کیف بزرگ است که از مواد نرم و باریک ساخته شده است. زیر دسته به شکل هلالی است که به دلیل افتادگی در هنگام قرار دادن یا حمل آن است. این کیف ظاهری مشخص دارد که آن را به عنوان یک کیف حمل معمولی نشان می دهد.

کیف دستی یک کیف مستطیلی است که از مواد مقاوم‌تری مانند بوم یا چرم ساخته شده است. برای اکثر دختران “باید” است.

این کیف دارای دسته های کوتاه و متوسط ​​است و به اندازه کافی جادار است که اکثر خانم های خریدار انجام می دهند.

این کیف یک طرفه صاف و گرد است که روی آن یک زیپ وجود دارد. این یک کیف بزرگ جادار است

اینها کیف های سایز متوسطی هستند که در قسمت جلوی آن یک فلپ وجود دارد. معمولاً بند بلندی دارد و در سراسر بدن پوشیده می شود. نام دیگر این کیف ها کیف پیک است.

ویکی‌پدیا یادآوری می‌کند که این شکل کیف برای مدت طولانی در طول جنگ جهانی اول تحت نام Havresac استفاده می‌شد.

این یک کیف محکم است که در پشت بدن با دو بند حمل می شود. کوله پشتی های بزرگی برای سفر استفاده می شود و به آنها کوله پشتی می گویند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.