نخود کرمانشاه امروز بهانه ای برای قتل یک مرد میانسال شد

نخود کرمانشاه امروز غلاف هایی به طول 3 اینچ تولید می کند که بسیار شیرین هستند. این گیاه در برابر بیماری ها نیز کاملاً مقاوم است و در عرض 55 روز آماده می شود.

این یک واریته برنده جایزه با انگورهایی است که می تواند به ارتفاع 6 فوت برسد. اسنپ شکر با غلاف هایی که 3 اینچ طول دارند و بسیار شیرین هستند عملکرد بالایی دارد.

نخود سوپر اسنپی یک نوع نخود خاص است که دارای غلاف های بسیار بزرگ است که تا 10 دانه دارد. این نخود فرنگی فوق العاده شیرین و بسیار ترد است و در برابر بیماری ها مقاوم است. 65 روز دیگه آماده میشهو

این گیاه یک تولید کننده بسیار پربار است و می تواند به طول 5 تا 6 فوت برسد. طول غلاف حدود 3 اینچ و شیرین تر از انواع اصلی نخود فرنگی است. حدود 65 روز طول می کشد تا آماده شود و در برابر بیماری بسیار مقاوم است.

این نوع نخود غلاف هایی تولید می کند که هر کدام حاوی حدود 7 نخود است. غلاف نخود بسیار شیرین و ترد است. این گیاه بسیار مقاوم به بیماری است و می تواند در 55 روز آماده شود.

نخودهای باغی خیلی سریع بالغ می شوند و گونه های بوته ای در عرض 50 روز آماده می شوند. وقتی غلاف ها پر، چاق و سبز روشن به نظر می رسند، زمان برداشت آنها فرا رسیده است.

دقت کنید که اجازه ندهید نخودها داخل پوسته خیلی چاق شوند وگرنه رنگ زرد و طعم تلخی به خود می گیرند و حالت نشاسته ای به خود می گیرند.

با این حال، خیلی زود برداشت نکنید وگرنه نخودها بسیار کوچک و شیرین نیستند. بهترین راه برای تعیین زمان رسیدن به اندازه کافی این است که آنها را به آرامی بین انگشتان خود فشار دهید تا چاق بودن و لطافت آنها را آزمایش کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.