مصرف پودر سیر ضامن در آمریکا ممنوع اعلام شد

فواید پودر سیر ضامن  برای سلامتی چگونه است؟ مهمترین فواید پودر سیر برای سلامتی شامل توانایی آن در تنظیم فشار خون بالا ، کاهش سطح کلسترول کلی ، بهبود سیستم ایمنی، کاهش خطر برخی سرطان ها و کمک به هضم غذا و غیره است.

فشار خون را تنظیم می کند: یک متاآنالیز توسط Ried K و همکاران، 2008، منتشر شده در BMC Cardiovascular Disorders، بیان می کند که محصولات سیر دارای خواص مثبت بیشتری نسبت به دارونماها در کاهش فشار خون در افراد مبتلا به فشار خون بالا هستند.

سطح کلسترول را متعادل می کند: مصرف منظم پودر سیر می تواند سطح LDL یا کلسترول بد را کاهش دهد و سطح HDL یا کلسترول خوب را افزایش دهد.

همچنین تجمع پلاک در شریان ها و رگ های خونی را کاهش می دهد و به کاهش فشار خون کمک می کند، بنابراین خطر ابتلا به بیماری های قلبی عروقی را کاهش می دهد.

پتانسیل ضد سرطان: یک مطالعه تحقیقاتی در سال 2017 توسط کیم دبلیو تی و همکاران. نشان داد که عصاره سیر در صورت مصرف خوراکی می تواند به کاهش خطر ابتلا به سرطان با حداقل عوارض جانبی کمک کند.

علاوه بر این، ترکیبات زیست فعال و آنتی اکسیدان های موجود در پودر سیر می توانند به کاهش استرس اکسیداتیو در سراسر بدن، تسکین التهاب و جلوگیری از جهش سلولی که اغلب می تواند منجر به سرطان شود، کمک کند.

سیستم ایمنی را تقویت می کند: پودر سیر دارای خواص تقویت کننده سیستم ایمنی است که از مواد معدنی و آنتی اکسیدان های موجود در آن ناشی می شود.

همچنین اگر به طور منظم مصرف شود از شما در برابر انواع عفونت های باکتریایی، قارچی و ویروسی محافظت می کند.

به هضم غذا کمک می کند: ترکیبات آلی، آهن و فیبر غذایی موجود در پودر سیر برای سلامت معده شما عالی هستند. اگر از سوء هاضمه، یبوست یا هر نوع اختلال معده رنج می برید، می تواند به حرکت آرام روده ها و رفع مشکلات کمک کند.

چگونه پودر سیر درست کنیم؟ درست کردن پودر سیر در خانه بسیار ساده است. تنها جزء موجود در پودر سیر خود سیر است، اگرچه بسیاری از مردم نمک را به مخلوط اضافه می کنند که به آن نمک سیر می گویند .

کاسه های چوبی پودر سیر و سیر خلال شده با سیر خلال شده کامل و پوست کنده که روی یک حصیر روی میز چوبی نگهداری می شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.