ظروف پلاستیکی درب داری که در سایت آمازون به صورت رایگان به مردم عرضه می شود

داشتن ظروف پلاستیکی درب دار عالی واقعاً تفاوت را ایجاد می کند، ظروف متوسط (یا فقط بد) که نشت می‌کنند، لکه‌دار می‌شوند یا کاملاً نمی‌توانند غذای شما را تازه نگه دارند چه کسی از اینها می‌خواهد؟

توصیه من این است که هر چیزی را که لکه‌دار است، حفره‌دار است، درپوش ندارد یا به سادگی برای شما شادی نمی‌آورد، کنار بگذارید.

سپس، هنگامی که برای انبار کردن کابینت خود آماده شدید، به این لیست نگاهی بیندازید.

اگر ظرفی وجود دارد، احتمالاً آن را آزمایش کرده ام، اینها 5 بهترین گزینه برای نگهداری مواد غذایی هستند، چه بخواهید شیشه، پلاستیک یا چیزی که می توانید هدیه دهید.

انبار غذا دقیقاً به خاطر ظاهرش شناخته شده نیست، اما مجموعه نگهداری مواد غذایی Caraway با ظروف در شش رنگ زیبا از سبز مریم گلی تا پوسته تخم مرغ خامه ای این مفهوم را تغییر می دهد.

از طرفی، آنها بیشتر شبیه کاسه هستند تا ظروف نگهداری، بنابراین خوردن غذای باقی مانده پشت میز شما چندان غم انگیز به نظر نمی رسد یا به نظر نمی رسد.

این مجموعه 14 تکه شامل پنج ظروف شیشه‌ای با روکش سرامیکی با درب‌های منطبق، چهار درج (بسیار) کوچک‌تر برای تنقلات یا سس سالاد، تسمه‌هایی برای امنیت در حین حمل و نقل، و یک سازمان‌دهنده ذخیره‌سازی است که به خوبی کابینت‌های سردبیر ارشد بازرگانی، یان بورک را حفظ می‌کند. ، سازماندهی شده است.

ظروف برای ماشین ظرفشویی، مایکروویو، فر، یخچال و فریزر ایمن هستند و فاقد مواد شیمیایی مضر مانند PFA هستند.

با این حال، درب‌ها (که دارای رویه شیشه‌ای هستند تا بتوانید داخل آن را ببینید) و درپوش‌ها برای مایکروویو یا اجاق درجه‌بندی نشده‌اند.

نظر دوم: کندال کورنیش، نویسنده Best List، می‌گوید: «من یک سوپ (پر از سوپ!) را بدون هیچ عواقبی درهم ریخته‌ام، حتی یک شکاف در ظرف.

در حالی که یک سرمایه گذاری است، رنگ های زیبا به این معنی است که راه های زیادی برای به نمایش گذاشتن آنها به محل کار یا پیک نیک پیدا خواهید کرد.

کورنیش می‌گوید: «مواد باقی‌مانده وقتی در ظروف پلاستیکی نگهداری می‌شوند برای من جذاب به نظر نمی‌رسند، بنابراین من دوست دارم که فقط درب‌ها شیشه‌ای در مرکز داشته باشند تا بتوانید داخل آن را ببینید در حالی که بدنه‌های سرامیکی ظروف مات مات مینیمالیستی هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.