سس مایونز مهرام 450 گرمی که می توان با آن یک ماسک صورت ضدجوش درست کرد

در حقیقت سس مایونز مهرام 450 گرمی به خودی خود یک سس است عالی با گوشت یا ماهی، یا به عنوان عامل اتصال دهنده در سالاد سیب زمینی، سالاد ماکارونی، سالاد تن ماهی یا سالاد مرغ – و پایه ای برای سس های دیگر، از جمله سس تارتار، ریمولاد، رنچ، و پانسمان هزار جزیره.

می توان آن را با سبزی های تازه، ادویه جات ترشی جات، سس تند، خردل، پنیر رنده شده، چیپوتل، پودر کاری، سس سویا یا با سس کچاپ مخلوط کرد تا یک سس سرخ شده یا همبرگر اولیه درست شود. به عنوان دیپ و البته به عنوان تقویت کننده ساندویچ ایده آل است.

پخش کردن سس مایونز در قسمت بیرونی پنیر کبابی به جای کره، پوسته ای طلایی و تند ایجاد می کند.

برخی از نانوایان از سس مایونز به عنوان جایگزینی برای چربی و تخم مرغ در دستور غذا استفاده می کنند که با توجه به اینکه سس مایونز چربی و تخم مرغ است منطقی است.

در بسیاری از اروپا، سس مایونز به جای سس کچاپ ترجیح داده می شود (آنچه را در Pulp Fiction یاد گرفتید؟) در شیلی، برزیل، و سایر بخش‌های آمریکای لاتین، سخاوتمندانه برای بالا بردن هات‌داگ‌های غول‌پیکر «کاملتو» استفاده می‌شود.

برخی از مکان‌ها در جنوب آمریکا سس کباب سفید را با پایه مایونز به جای سس کچاپ درست می‌کنند، و هم در ژاپن و هم در بخش‌هایی از ایالات متحده از آن به عنوان رویه پیتزا استفاده می‌شود، چه به‌صورتی که هست یا به‌عنوان بخشی از سس مزرعه.

سس مایونز با نام تجاری Kewpie ژاپنی در کنار سس باربیکیو تونکاتسو، سس ترجیحی برای اکونومیاکی و تاکویاکی است.

کیوپی مخلوط با سریراچا “سس دینامیت” را ایجاد می کند که روی برخی از انواع سوشی، به خصوص سوشی سرخ شده سرو می شود.

کیوپی شیرین‌تر از اکثر مایوها است و یکی از معدود مارک‌هایی است که از زرده تخم‌مرغ به جای تخم‌مرغ کامل استفاده می‌کند. همچنین حاوی MSG است.

علیرغم انواع موجود، محبوبیت جهانی و تطبیق پذیری مایو، برخی از افراد هنوز هم نمی توانند این مواد را درک کنند.

برای این افراد یک جایگزین ساده و کم‌چرب پیشنهاد می‌کنیم  آووکادوی له شده با کمی آب لیمو. برای بقیه ما دو میلیارد دلار سس مایونز وجود دارد که باید از آن استفاده کنیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.