ساعت رادو سرامیکی مشکی که قابلیت خوردن داشت

با انواع مختلف ساعت های موجود در بازار مانند ساعت رادو سرامیکی مشکی تلاش برای رمزگشایی از تفاوت های بین آنها می تواند کاملاً گیج کننده باشد.

در حالی که در مورد اینکه دقیقاً چند نوع ساعت وجود دارد یا چگونه آنها را دسته بندی کنیم بحث هایی وجود دارد، ما به یک لیست کامل رسیده ایم و مختصری از گروه بندی های اصلی ارائه می دهیم.

در ابتدایی ترین سطح، ساعت ها به دو نوع اصلی تقسیم می شدند – مکانیکی و کوارتز. با این حال، نوع حرکت نیز می تواند خودکار، جنبشی یا خورشیدی باشد. نوع صفحه ساعت  آنالوگ یا دیجیتال یا پیچیدگی های ساعت (Moonphase، Chrono، و غیره).

راه های دیگری برای طبقه بندی ساعت ها هستند. ما نگاهی دقیق به همه این انواع خواهیم داشت.
همچنین در زیر بحث کنید، راه‌های دیگری نیز برای طبقه‌بندی ساعت‌ها و تقسیم‌بندی آن‌ها به انواع بیشتر وجود دارد، بنابراین امیدواریم این منبع مفیدی برای یافتن بهترین نوع ساعت متناسب با سبک و نیازهای شما باشد.

صفحه های آنالوگ غیر قابل انکار سنتی ترین نوع نمایشگر ساعت هستند. عقربه ای با عقربه ساعت، دقیقه شمار و اغلب عقربه ثانیه است.
این بسیار رایج است و به احتمال زیاد، همان نوع ساعتی است که در خانه، مدرسه و تقریباً در هر زیرساخت عمومی بزرگ می شوید. حتی احتمالاً از آن نوعی است که والدین شما برای آموزش خواندن زمان به شما استفاده می کردند. آنقدر رایج است که احتمالاً نیازی به توضیح بیشتر ندارید.

دیجیتالی است که از صفحه نمایش LCD برای نمایش زمان و سایر اطلاعات موجود در ساعت استفاده می کند. نیاز به برق دارد بنابراین فقط در بین ساعت های کوارتز موجود است.

از خود اصطلاح، این نوعی است که دو نوع اول را ترکیب می کند. در نگاه اول شبیه یک ساعت آنالوگ با عقربه های ساعت، دقیقه و ثانیه است.

با این حال، ساعت های هیبریدی چیزهای بیشتری را روی صفحه نمایش LCD خود ارائه می دهند.

بسیاری از کاربران ترجیح می دهند ظاهر کلاسیک یک چهره آنالوگ را با راحتی مدرن برنامه ها، اعلان ها و سایر ویژگی هایی که ساعت های هوشمند ارائه می دهند داشته باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.