زنی که با استفاده از حنا بسته ای دچار اسکیزوفرنی شد

آموزش هنر طرح های دستی با حنا بسته ای؛ آموزش طراحی های دستی حنا با Thaneeya
این درس هنر طراحی با دست حنا به شما نشان می دهد که چگونه یک سلف پرتره منحصر به فرد و غیر معمول از دستان خود ایجاد کنید! این یک پروژه هنری عالی برای بچه ها است، زیرا به آنها اجازه می دهد تا در مورد:

نقش الگو در هنر انتزاعی، نحوه ایجاد الگوهای انتزاعی، چگونه خود را به شیوه ای نمادین بیان کنند و همچنین به همین دلایل یک پروژه هنری سرگرم کننده برای بزرگسالان است!

ابتدا کمی اطلاعات پس زمینه در مورد حنا به شما می دهم و سپس وارد پروژه هنری می شوید.

حنا چیست؟ حنا گیاهی است که از عصر برنز به عنوان رنگ استفاده می شده است، عمدتا در منطقه مدیترانه شرقی شامل شمال آفریقا، ایتالیا، اسپانیا و خاورمیانه.

همچنین به طور گسترده در هند مورد استفاده قرار گرفت، جایی که هنوز هم یک شکل محبوب از هنر موقت بدن تا به امروز است.

حنا چگونه استفاده می شود؟ برای ایجاد رنگ برای پوست، گیاه حنا را با چند ماده دیگر به صورت خمیر در می آورند و سپس با استفاده از یک قیف مخروطی شکل به بدن می زنند.

حنا باید چندین ساعت روی پوست بماند تا به درستی رنگ شود و سپس شسته شود. طرح های حنا می تواند روزها یا ماه ها دوام بیاورد.

چرا مردم پوست خود را با حنا تزئین می کنند؟ در بسیاری از فرهنگ‌ها، زنان برای جشن‌ها و جشن‌ها، تزئینات حنا بر روی دست و پای خود می‌زنند.

قبل از عروسی، عروس طرح‌های حنا را روی دست‌ها، بازوها و گاهی اوقات پاهایش می‌کشد. در برخی مناطق، داماد نیز تزئین می شود.

تزئینات حنا در ایالات متحده، کانادا، اروپا و استرالیا نیز رایج شده است، جایی که به شکل یک “خالکوبی موقت” است.

پروژه هنری طرح های دستی حنا: در این پروژه هنری، طرح کلی دست(های) خود را روی کاغذ ترسیم می کنید و سپس آنها را با طرح های حنا تزئین می کنید!

این کار کمتر از بکار بردن حنای واقعی روی دستان خود (یا دانش آموزان) است و به شما امکان می دهد چیزی بسازید که بتوانید برای همیشه نگه دارید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.