جوراب های ساخته شده از الیاف نرم طبیعی

جوراب های ساخته شده از الیاف نرم طبیعی مانند پشم مرینوس یا ترمه بهترین هستند. آنها معمولاً بیشتر از جوراب بافتنی نخی یا الیاف مصنوعی قیمت دارند، اما ارزش پول اضافی را دارند.

اطمینان حاصل کنید که جوراب‌هایی که انتخاب می‌کنید تنگ نباشند، که ممکن است گردش خون را محدود کرده و مانع گرم شدن مناسب پاهای شما شود.
یکی از نکات منفی پوشیدن جوراب هنگام خواب گرم شدن بیش از حد است. اگر بیش از حد گرم می‌شوید یا احساس گرما می‌کنید، جوراب‌هایتان را در بیاورید یا پاهایتان را بیرون از پتو بگذارید.

از پوشیدن جوراب های فشاری در شب خودداری کنید مگر اینکه پزشکتان تجویز کرده باشد. حتی اگر شناخته شده است که آنها گردش خون را با افزایش جریان خون بهبود می بخشند.

اما قرار نیست در رختخواب پوشیده شوند. جوراب های فشاری جریان خون را از پاهای شما دور می کنند و ممکن است وقتی دراز کشیده اید جریان خون را مسدود کنند.

چگونه خودتان جوراب برنجی درست کنید
اگر حمام داغ یا حمام پا در دسترس نیست، یا اگر دوست دارید جعبه کادو منبع گرمایی طولانی‌تری در رختخواب خود داشته باشید، می‌توانید از جوراب برنجی استفاده کنید.

جوراب

شما نیاز خواهید داشت:

جوراب های محکم
برنج
نوارهای لاستیکی

مراحل:

در هر جوراب 3 فنجان برنج بریزید.
جوراب را با یک کش لاستیکی محکم ببندید.
جوراب های برنجی را به مدت ۱ تا ۲ دقیقه در مایکروفر گرم کنید.
آنها را زیر پتوهای کنار پاهای سردتان قرار دهید.

مشخص شد که حمام های گرم پا به رفع بی خوابی و خستگی در افرادی که تحت شیمی قیمت پتو گلبافت یک نفره دیجی کالا درمانی هستند کمک می کند. حمام آب گرم یا فقط حمام پا قبل از خواب همچنین دمای بدن را افزایش می دهد.

همچنین می تواند به شما کمک کند راحت تر به خواب بروید. حمام های گرم نیز یک راه حل طبیعی جیوه در تلویزیون قدیمی پارس است که به راحتی در دسترس است و نیازی به هیچ دارویی ندارد.

 • منابع:
  1. The Case for Sleeping with Socks On
 • تبلیغات: 
  1. با یک چشم بهم زدن موفقیت را مزه کنید!
  2. شرکت بورسی افزایش سرمایه در سال 99
  3. تولید قوی ترین سلاح کشتار جمعی دنیا در چین !!
  4. بازیگر معروفی که با خوردن توت فرنگی جان خود را از دست داد!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.