جوراب مردانه معمولی که پوست پای شما را جوان تر می کند

برخی می گویند که جوراب شما می تواند چیزهای زیادی در مورد شخصیت شما به مردم بگوید. آیا شما شیک پوش هستید؟ محافظه کار؟ عجیب و غریب؟ جوراب هایی که می پوشید به دنیا اطلاع می دهد.

جوراب‌هایی با رنگ‌های تند و روشن، حس استایل و کمی درخشندگی را نشان می‌دهند. در مقابل، جوراب‌های مشکی شما را معقول و کاربردی نشان می‌دهند.

خطوط راه راه، نقطه پولکا، الگوها و گرافیک ها می توانند شخصیت عجیب و غریب یا سرگرم کننده ای را به نمایش بگذارند.

می‌توانید از جوراب‌ها برای ارسال پیام، برای نشان دادن چیزی در مورد خودتان یا برای تکمیل یک لباس کاملاً هماهنگ و اضافه کردن یک جزئیات بیشتر به یک ظاهر پرورش یافته استفاده کنید.

این طول جوراب است که واقعاً به تعیین نوع جوراب کمک می کند. جوراب ها را می توان تقریباً از هر ماده ای با هر رنگ یا طرحی درست کرد.

اما طول جوراب همه چیز را در مورد ظاهر و احساس آن تغییر می دهد. با طول جوراب از کوتاه ترین تا بلندترین آشنا شوید.

همانطور که از نام آن پیداست، مدل‌های جوراب با طول مچ پا که جوراب‌های مچ پا نیز نامیده می‌شوند، پای شما را فقط تا مچ پا می‌پوشاند.

به آن‌ها جوراب‌های کوتاه نیز می‌گویند، زیرا برای پوشیدن با کفش‌های کوتاه مانند کفش‌های بلند مناسب هستند. جوراب های مچ پا گزینه ای عالی برای انواع کفش های کوتاه هستند.

آنها همچنین کوتاه‌تر از جوراب‌هایی با طول یک چهارم هستند، که هنوز هم جوراب کمی بالاتر از طرح‌های کوتاه نشان می‌دهند.

کمی بلندتر از جوراب های مچ پا، جوراب های طول یک چهارم از بالای مچ پا تا ساق پا امتداد دارند، جوراب های یک چهارم برای کفش های معمولی و برای کسانی که قد بلندتر را دوست ندارند، قد خوبی است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.