تخفیف 99% سینک گرانتی در بازار برزگ تهران

گرانیت به طور طبیعی از سنگ مذاب در اعماق زمین ایجاد می شود. مانند میزهای گرانیتی ، سینک ظرفشویی گرانیتی زیبایی نرم و با استحکام برتر را فراهم می کنند.

دو نوع سینک گرانیت وجود دارد: گرانیت طبیعی و کامپوزیت گرانیت. مهم نیست که طبیعی باشد یا مصنوعی شکل گرفته است.

یک سینک گرانیتی با دوام ، ماندگار و سخت است. اما بین این دو تفاوت چندانی وجود دارد.

هر قطعه گرانیت طبیعی بر اساس ترکیبی از مواد معدنی که به طور طبیعی شکل گرفته است ظاهری از نوع خود دارد. مخلوط های مختلف با زیبایی طبیعی و نقص ها با ضخامت و سایه متفاوت همراه است.

بی نظمی مواد معدنی بر قدرت گرانیت طبیعی تأثیر می گذارد. اگرچه از نظر کیفیت و دوام بالایی برخوردار است اما مستعد آسیب و همچنین لکه های بدون مهر و موم سالانه مناسب است.

به خصوص اگر اسیدها ، مواد رنگ آمیزی یا روغن درگیر شوند. عدم استفاده صحیح از مهر و موم منجر به تجزیه تدریجی سنگ خواهد شد.

اما آب بندی اضافی به معنای کار و هزینه اضافی برای شما در بالای هزینه سینک است که به طور معمول بسیار گران است. سینک های گرانیتی خالص برخی از گران ترین موجود هستند.

سینک

از طرف دیگر گرانیت کامپوزیت با 95 ٪ سنگ طبیعی و 5 ٪ رزین تولید می شود. مانند گرانیت طبیعی هر قطعه از این ماده تولیدی دارای ترکیب خود از کریستال های سنگی طبیعی است که در یک سطح جامد گرم و قالب می شوند.

سنگ مهندسی شده برای ایجاد طراحی مداوم و حتی و استحکام متعادل ایده آل است. در حقیقت ، گرانیت کامپوزیت سخت تر و سنگین تر از همتای طبیعی خود است هرچند که از نظر ظاهری ارزان تر باشد.

به لطف ماهیت غیر متخلخل و مقاوم در برابر لکه ، ظاهر و قدرت خود را به خوبی حفظ خواهد کرد.

گرانیت دارای برخی از ویژگی های امیدوار کننده است:

در برابر گرما مقاومت می کند.
در هر قطعه طراحی منحصر به فردی دارد.
در برابر خراشیدن مقاوم است و هنگام بسته شدن صحیح لکه ها است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.