تاثیرات گوشواره بر تسکین دردهای میگرنی

این پیرسینگ به دلیل تسکین آن در میگرن مشهور است. سوراخ کردن دایث قسمت داخلی گوش شماست. درست بالای تراگوس و نزدیک دهانه ناحیه گوش شما.
این ناحیه به قسمت هایی از بدن مانند دیافراگم تحتانی، دهان، مری و سایر قسمت های تنفسی متصل می شود.
اگرچه علم ثابت نکرده است که سوراخ کردن گوش به قصد انداختن گوشواره طلا سفید صد در صد به تسکین کامل میگرن کمک می کند، بسیاری از مردم می گویند اگر یک حلقه گرد در آن باشد و آن را بچرخانید، شروع میگرن به طور قابل توجهی کاهش می یابد یا به تاخیر می افتد.
آیا از یادگیری فواید پیرسینگ گوش برای سلامتی لذت می برید؟ حرفه خود را به عنوان یک سوراخ کننده لوبول آگاه شروع کنید و ببینید دنیای پیرسینگ می تواند شما را به کجا برساند.
دوره سوراخ کردن گوش لوبول ما در حال حاضر با قیمت 99 دلار به فروش می رسد. فرصت‌های شغلی را باز کنید تا کسب‌وکار مزایای سلامتی خود را در صنعت پیرسینگ و گوشواره ایجاد کنید و با این بخش‌های درمانی اوریکولوتراپی مانکن لباس خاص تسکین دیگران را به ارمغان بیاورید. برای شرکت در دوره آنلاین ما، اینجا را کلیک کنید!
گوشواره
این پیرسینگ به دلیل تسکین آن در میگرن مبل راحتی ایتالیایی مشهور است. سوراخ کردن دایث قسمت داخلی گوش شماست. درست بالای تراگوس و نزدیک دهانه ناحیه گوش شما. این ناحیه به قسمت هایی از بدن مانند دیافراگم تحتانی، دهان، مری و سایر قسمت های تنفسی متصل می شود.
اگرچه علم ثابت نکرده است که سوراخ کردن صد در صد به تسکین کامل میگرن کمک می کند، بسیاری از مردم می گویند اگر یک حلقه گرد در آن باشد و آن را بچرخانید، شروع میگرن به طور قابل توجهی کاهش می یابد یا به تاخیر می افتد.
سوراخ کردن گوش مارپیچ دارای دو موقعیت با مزایای است. مارپیچ گوشه بالایی گوش شما است و یک پیرسینگ نسبتا رایج برای افراد است.
همه چیز کمی می دانند. می تواند به تسکین علائم بی خوابی و آلرژی کمک کند. این ناحیه با مغز مرتبط است که باعث بی خوابی و سطح استرس می شود.
وقتی کسی که از مشکلات خواب ناشی از افسردگی، استرس و سایر مشکلاتی که احساس می‌کند رنج می‌برد، با چرخاندن حلقه در گوش بدن می‌تواند آرامش پیدا کند.
حتی زمزمه هایی وجود دارد مبنی بر اینکه سوراخ کردن گوش لباس ورزشی زنانه دیجی کالا مارپیچ می تواند به راحتی علائم آلرژی نیز کمک کند.
 • منابع:
  1. 5 Health Benefits of Ear Piercings | Centre of Wellness
 • تبلیغات: 
  1. برنامه موقت ایالات متحده برای روپوش
  2. محافظ روبالشی هتل پیشرفته
  3. فردی که با فروش کلیه خود توانست پولدار شود!
  4. پکیج و رادیاتورهای ترکیبی الکتریکی EHC

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.