با گوجه فرنگی امروز یزد دیگر نگران سوخت ماشین هایتان نباشید

آیا اخیراً گفته ایم که چقدر گوجه فرنگی امروز یزد دوست داریم؟ آنها بخشی از پایه و اساس هر پیتزا داگ تاون هستند.

همراه با پوسته ترد و نازک ترد و ترکیب پنیر تند ما و گاهی اوقات آنها همچنین بخشی از جذابیت اصلی هستند، مانند پیتزای سیر با ریحان گوجه فرنگی ما.

اما گوجه فرنگی فراتر از خوشمزه بودن و چیزی که به معنای واقعی کلمه کسب و کار خود را بر اساس آن قرار داده ایم، فواید سلامتی بی شماری برای کل بدن شما دارد!

ایمنی خود را تقویت کنید: گوجه فرنگی سرشار از لیکوپن است، آنتی اکسیدانی که با رادیکال های آزاد مبارزه می کند و آسیب سلولی را کاهش می دهد.

مطالعات نشان داده است افرادی که رژیم های غذایی سرشار از لیکوپن دارند کمتر به انواع خاصی از سرطان ها (مانند سرطان پروستات) مبتلا می شوند.

در حالی که یک همبستگی اثبات نمی کند، ما در اینجا فقط در مورد خوردن گوجه فرنگی صحبت می کنیم، و این کاری است که قبلاً انجام می دادیم قبل از اینکه در مورد تمام این فواید سلامتی بدانیم.

آنها همچنین حاوی سایر مواد مغذی حیاتی از جمله پتاسیم هستند و منبع عالی ویتامین های B و E هستند.

به سلول های خود یک بلوکر نور آبی بدهید: گوجه‌فرنگی‌ها به دلیل وجود لیکوپن، که رنگ قرمز آبدار آن‌ها را می‌دهد و از آن‌ها در برابر اشعه‌های فرابنفش خورشید محافظت می‌کند، دچار آفتاب سوختگی نمی‌شوند.

این به مردم در راه مشابه کمک می کند. لیکوپن نور مضر فرابنفش و آبی خورشید را مسدود می کند و مقداری از آن را برای جلوگیری از آسیب فیلتر می کند.

فقط به یاد داشته باشید، در حالی که کمی مسدود کننده داخلی اشعه ماوراء بنفش به عنوان یک پشتیبان عالی است، لیکوپن موجود در گوجه فرنگی محافظت کافی برای جلوگیری از قرمز شدن افراد در گرما نیست، بنابراین مطمئن شوید که در طول تابستان از سطوح مناسب ضد آفتاب استفاده کنید.

فناوری مسدود کننده نور آبی در چشمان شما: بهتر است باور کنید که ابرقدرت سلولی بلوک کننده آبی از سلول های چشم شما نیز محافظت می کند! فناوری مسدود کننده نور آبی در سلول های چشم شما در ازای خوردن گوجه فرنگی بسیار خوب به نظر می رسد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.