با پوشیدن پالتو چرم مردانه بلند تغییر چهره دهید

برچسب‌های پالتو چرم بلند مردانه به طور فزاینده‌ای از برندهای خارجی که در پارچه‌های فنی تخصص دارند، درس می‌گیرند، بنابراین پارک‌های این فصل به همان اندازه که از نظر ظاهری و شیک هستند، از نظر کاربردی نیز اهمیت دارند.

کمپ می‌گوید: «مقاومت در برابر آب خوب است. از پارچه‌های فنی دست‌ساز دوری نکنید زیرا برای محافظت در برابر عناصر بهتر از پارچه‌های طبیعی هستند.

اگر می خواهید گرمای بیشتری داشته باشید، به دنبال محصولی باشید که پرکننده داشته باشد.

یکی دیگر از سبک هایی که از ترند بیرون از منزل بهره می برد، سبکی است که مورد علاقه رامبلرها و راورهای دهه نود است. کاپشن‌ها گرمای بی‌نظیری را ارائه می‌کنند، مخصوصاً برای وزن خود پالتو طوسی ، و اگر آب و هوا متغیر باشد، برای پوشیدن و درآوردن سریع ایده‌آل هستند.

پالتو

متداول‌ترین مدل‌های پالتو پوست مردانه تا کمر کوتاه‌تر، باریک‌تر از میشلین من هستند و به رنگ‌های بلوکی طراحی می‌شوند که به راحتی با خیاطی مانند شلوارهای ضدآب جفت می‌شوند.

با این حال، مدرن ترین نمونه ها، موارد اضافی را اضافه می کنند. برای محافظت بیشتر مراقب هودهایی به سبک پارکی و لبه های بلندتر باشید، در حالی که جزئیات به سبک کوهنوردی مانند جیب های بزرگ وصله دار یا پانل هایی با رنگ متضاد یا پارچه، ظاهر را به روز می کند.

گرما، البته، از پرهای پایین می آید بهترین عایق های طبیعت، گرمای بدن شما را در داخل به دام می اندازند. اما این یک نکته بحث برانگیز برای فعالان حقوق حیوانات است که استدلال می کنند.

این روشی بی رحمانه برای گذراندن زمستان است. اگر با این نگرانی‌ها موافق هستید، به مارک‌های محیط‌زیست مانند Patagonia و The North Face نگاه کنید که پالتو خزدار مردانه خود را ماندگار می‌کنند و جایگزین‌هایی بدون حیوانات ارائه می‌دهند.

 • منابع:
  1. TYPES OF MEN’S COATS – DIFFERENT STYLES IN 2022
 • تبلیغات: 
  1. بازی فکری ذرت به بازار تهران آمد!
  2. زعفران نگین صادراتی گرانبها ترین ادویه معروف
  3. یک سال بخور نون و تره، یک عمر بخور نون و کره
  4. یکی از برترین ایزوگام ها در پروژه ساختمانی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.