با خرید شیلنگ دوسر مهره دیگر نگران کم آبی منازلتان نباشید

شیلنگ های ایمنی و یا حتی شیلنگ دوسر مهره که بیش از 30 سال در بازار وجود داشته اند به گونه ای طراحی شده اند که جریان آب و در نتیجه دستگاه را در صورت نشتی شلنگ متوقف کنند.

Miflex تلاش خود را در جلوگیری از نشتی متمرکز کرد و مجموعه ای از شیلنگ ها را توسعه داد که به لطف یک فرآیند ثبت اختراع، نشتی کم و بیش غیرممکن است.

این راه حل ها، بیشتر از ارائه یک ایمنی مطلق، از هزینه سرویس و تعویض شیلنگ نیز جلوگیری می کنند، که اغلب بسیار گران است.

طیف شیلنگ های ایمنی ما امروز سه نوع محصول را ارائه می دهد که همه آنها تحت اختراع اروپایی قرار دارند:

شیلنگ ایمنی SLE8 ECO، دارای تاییدیه VDE برای آب سرد و گرم، به لطف یک فرآیند تولید جدید و بسیار پیچیده، عملکردی را تضمین می کند که قبلا هرگز توسط شیلنگ PVC به دست نیامده بود، که احتمال نشتی از اتصالات را به صفر می رساند. بنابراین یک شیلنگ ضد سیل واقعی.

شیلنگ ایمنی Sx2 ابعاد جدیدی به ایمنی ارائه می دهد، و حتی اگر شلنگ داخلی خراب شود، من همیشه بدون نیاز به تعویض و بدون اینکه کاربر نهایی استفاده از دستگاه را متوقف کند، کار می کند.

این تنها شیلنگی است که دارای دو تاییدیه VDE است و جایگزین مناسبی برای شیلنگ های ایمنی مکانیکی موجود در بازار است.

شیلنگ ایمنی Sx3 از دو یا سه شیلنگ ساخته شده است که یکی روی دیگری اکسترود شده و با یک سیستم مونتاژ ثبت شده مونتاژ شده است، جایی که اتصالات در دو سر شلنگ ولکانیزه می شوند.

روکش شیلنگ‌ها عدم وجود سوراخ‌هایی را که می‌تواند باعث نشتی شود را تضمین می‌کند و به لطف فرآیند تولید انقلابی و کاملا اتوماتیک ما، اتصالات به یک بلوک جامد با خود شیلنگ تبدیل می‌شوند و بنابراین هرگونه احتمال نشتی از اتصالات را از بین می‌برند.

که نقطه ضعف شیلنگ های سنتی است که در آن سفتی اتصالات با چین خوردگی یک فرول فلزی تضمین می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.