انتخاب کفپوش های مناسب برای منازل

می توانید کف را با رنگ، کفپوش چوبی، حصیر، فرش یا ورق های پلاستیکی بپوشانید. مشمع کف اتاق سنتی هنوز به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرد، اگرچه جای آن را وینیل مدرن تر و مقاوم تر می گیرد.

رنگ ارزشی بیش از آنچه تصور می کنید دارد. لکه های لاک برای تخته یا سایر کفپوش های چوبی وجود دارد. به اصطلاح “liquid lino” که عمدتا به عنوان یک بازسازی کننده سریع و ارزان برای پوشیدن مشمع کف اتاق استفاده می شود.

رنگ های مبتنی بر پلی اورتان در بسیاری از رنگ ها، که اغلب در اتاق خواب ها و مهد کودک های مدرن استفاده می شود (شاید پس از پوشش با تخته های سخت).

برای کف های بتنی که صاف و بدون گرد و غبار هستند، رنگ رزین اپوکسی کشک را انتخاب کنید. این اغلب در دو قسمت عرضه می شود، تا درست قبل از استفاده مخلوط شود.

کفپوش

این مقدار زیادی سایش را می طلبد و یکی از معدود رنگ هایی است که می تواند در برابر عمل شیمیایی بتن مقاومت کند. به طور طبیعی، کف هایی که باید رنگ آمیزی شوند، نباید مرطوب باشند.

مزیت مشمع کف اتاق این است که هنوز هم ارزان ترین مواد کفپوش ورق است، حداقل در کیفیت پایین تر کاپشن چرم دخترانه نمرات با کیفیت بهتر ممکن است به قیمت وینیل نزدیک شود، در حالی که مشمع کف اتاق چوب پنبه درجه یک، که یک محصول عالی است، ممکن است حتی بیشتر قیمت داشته باشد.

عیب بزرگ مشمع کف اتاق ارزان تمایل آن به ترک خوردن و نمایان شدن بوم پشتی است. ترمیم آسیب عملاً غیرممکن است، به جز با بریدن قسمت آسیب دیده و جایگزینی آن با یک قطعه جدید. مشمع کاپشن چرم دخترانه کف اتاق اغلب آزاد گذاشته می شود، نه به کف.

 • منابع:
  1. Floor Covering Types – Advantages And Disadvantages
 • تبلیغات: 
  1. با سرنگ در خانه آبپاش بسازید
  2. قیمت فروش نخود ایرانی و خارجی بدون واسطه
  3. کشف جوجه ای که با نور خورشید نا پدید می شود!
  4. افزایش نرخ فروش جک در فروشگاه ها دردسر ساز شد!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.