استفاده از چای احمد معطر مخصوص به عنوان جوش شیرین برای از بین بردن لکه ها

میلیون ها نفر صبح خود را با یک فنجان چای احمد معطر مخصوص گرم شروع می کنند.

محبوبیت آن غیرقابل انکار است، خواص به خوبی مطالعه شده و با جزئیات شرح داده شده است.

این محصول در 10 محصول برتر قرار گرفته است، سیستم ایمنی را تقویت می کند و روند پیری را کند می کند، تأثیر آن بر سلامتی و وضعیت انسان با زمان آزمایش شده است.

با این حال، همه در مورد تأثیر چای فکر نمی کنند که چه فواید و مضراتی برای سلامتی و بدن انسان دارد.

تأثیر تزریق با این واقعیت توضیح داده می شود که حاوی بیش از پانصد ماده فعال بیولوژیکی است. جایگاه ویژه ای توسط کاتچین ها (بیوفلاونوئیدها)، کافئین و تیانین اشغال شده است.

آنتی اکسیدان های اصلی ترکیبات فنلی با منشاء گیاهی هستند. کاتچین و اپی کاتچین طعم تلخی به آن می دهند. آنها تا 25 درصد از توده خشک شاخه های جوان درخت چای را تشکیل می دهند.

فعالیت بیولوژیکی این مواد بسیار بالاست. آنها دیواره رگ های خونی را تقویت می کنند، دارای خواص ضد میکروبی هستند. بیشتر پلی فنول ها حاوی انواع چینی چای سبز هستند.

L-theanine همچنین “دوپ مغز” نامیده می شود. این یک ضد افسردگی طبیعی منحصر به فرد است که فعالیت و انرژی خلاق را افزایش می دهد. اسید آمینه باعث تقویت و افزایش کارایی می شود، در حالی که باعث اعتیاد نمی شود.

کافئین به عنوان محرکی شناخته می شود که بر بدن یک فرد سالم اثر نیروبخش دارد.

حاوی ویتامین های زیر است:

ج – محتوای آن در برگ های تازه چای 4 برابر لیمو یا پرتقال است. انواع سبز و زرد 10 برابر بیشتر از انواع سیاه حاوی آن هستند. به لطف تانن، تا 70 درصد ویتامین C در طول دم کردن حفظ می شود.

P – اثر اسید اسکوربیک را افزایش می دهد، با توجه به محتوای آن، چای رهبر بلامنازع در بین گیاهان است. عملکرد آن با هدف بهبود وضعیت عروق خونی، تسکین علائم آلرژی و التهاب است.

گروه B: تیامین (B1) در تنظیم سیستم عصبی، کار غدد فوق کلیوی و غده تیروئید نقش دارد.

ریبوفلاوین (B2) تأثیر مثبتی بر وضعیت پوست، عملکرد کبد و قلب دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.