استفاده از شیره خرما درجه یک برای تولید شامپوهای ضد شوره

لازم به ذکر است که شیره خرما درجه یک ممکن است باعث افزایش وزن سالم شود: به گفته USDA، این میوه های خشک سرشار از قند همراه با پروتئین، و بسیاری دیگر از ویتامین ها و مواد معدنی ضروری هستند.

آنها همچنین دارای فیبر بالایی هستند که می تواند به مدیریت وزن کمک کند، خرمای مدجول به راحتی در بازارهای مواد غذایی در دسترس است و یک میان وعده سالم و خوشمزه را ایجاد می کند!

یک مطالعه حیوانی که در سال 2014 انجام شد نشان داد که مصرف خرما ممکن است به افزایش وزن کمک کند. با این حال، مطالعه دیگری بر روی حیوانات انجام شده در سال 2016 نشان داد که چنین افزایش وزن وجود ندارد.

می تواند به طور بالقوه به کاهش علائم SAR کمک کند: طبق مطالعه ای که در سال 2012 انجام شد، خرما ممکن است تأثیر مثبتی بر SAR (رینیت آلرژیک فصلی) داشته باشد.

وضعیتی که تقریباً 30 میلیون نفر را تنها در ایالات متحده تحت تأثیر قرار می دهد. مطالعه منتشر شده در Inflammatory Research نشان داد که ایمونوتراپی با نخل خرما در کاهش چندین نشانگر التهاب در بیماران مبتلا به رینیت آلرژیک موثر است.

ممکن است کار طبیعی را ترویج کند: خوردن خرما ممکن است به تقویت زایمان طبیعی و همچنین تسهیل زایمان دیررس برای زنان باردار کمک کند.

مطالعه‌ای در سال 2017 که در مجله زنان و زایمان منتشر شد، نشان داد که 154 زن باردار، زمانی که خرما داده می‌شود، نیازی به القای پروستاگلاندین و اکسی توسین برای زایمان ندارند.

خرما همچنین هیچ گونه اثر نامطلوبی بر روی مادر و کودک نداشت. مطالعه دیگری نشان داد که خوردن 6 خرما در روز به مدت 4 هفته قبل از زایمان به طور قابل توجهی نیاز به القای زایمان را کاهش می دهد.

خرما به راحتی در سوپرمارکت ها، فروشگاه های مواد غذایی و آنلاین در دسترس است. مطمئن شوید که نوعی را انتخاب کرده اید که تمام مزایای مورد نظر شما را فراهم می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.